Wiadomości

Apple przygotowuje nową wersję iPhone’a

Digitimes donosi, że Apple pracuje nad nowym modelem iPhone’a, który ma się charakteryzować 5.8-calowy wyświetlaczem w technologii OLED.

Jeśli wierzyć informacjom Digitimes, w przyszłości ujrzymy nowy smartfon od Apple pod nazwą iPhone Pro. Miałby on być jeszcze większy od 5.5-calowych iPhone’ów 6 Plus i 6S Plus i otrzymać zagięty z obu stron ekran OLED o przekątnej 5.8-cali. Premiery urządzenia mamy się spodziewać najszybciej w 2017 roku, a głównym dostawcą paneli OLED ma zostać Samsung. Za część dostaw ma odpowiadać również LG Display i Japan Display. Oczywiście do informacji tych należy podejść z dość dużym dystansem, ale nie jest to pierwszy raz, gdy słyszymy o planowanej rezygnacji Apple z LCD na rzecz OLED i smartfonach, które miałyby z tej technologii korzystać. Tymczasem już 21 marca mamy poznać nowego 4-calowca – iPhone’a 5se. Wciąż jednak brakuje potwierdzenia ze strony firmy z Cupertino.

Źródło: Phonearena

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close