TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Apple Watch 2 gotowy do produkcji

Apple Watch 2 gotowy do produkcji

Według najnowszych doniesień z Chin, pod koniec stycznia rozpocznie się próbny etap produkcji drugiej generacji zegarka Apple Watch.

Źródła podają, że produkcją ponownie zajmie się tajwańska firma Quanta Computer, która współpracowała z Apple przy okazji pierwszego modelu smartwatcha. Prawdopodobnie jednak otrzyma wsparcie ze strony innych producentów, w tym Foxconna, co ma zagwarantować, że w dniu premiery nie zabraknie odpowiedniej liczby sztuk urządzenia. Jeśli wstępne partie Apple Watcha 2 nie wykażą żadnych problemów z konstrukcją, niewykluczone, że jego prezentacja odbędzie się już na przełomie marca i kwietnia, o czym spekuluje się od pewnego czasu. Nowy inteligentny zegarek Apple ma być cieńszy od swojego poprzednika i zostać wyposażony w kamerkę FaceTime, udoskonalony moduł Wi-Fi oraz nowe i ulepszone czujniki do monitorowania aktywności i zdrowia użytkownika.

Źródło: 9to5Mac

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
16.67%
1 głosy
33.33%
2 głosy
16.67%
1 głosy
33.33%
2 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top