Wiadomości

Apple Watch 2 gotowy do produkcji

Według najnowszych doniesień z Chin, pod koniec stycznia rozpocznie się próbny etap produkcji drugiej generacji zegarka Apple Watch.

Źródła podają, że produkcją ponownie zajmie się tajwańska firma Quanta Computer, która współpracowała z Apple przy okazji pierwszego modelu smartwatcha. Prawdopodobnie jednak otrzyma wsparcie ze strony innych producentów, w tym Foxconna, co ma zagwarantować, że w dniu premiery nie zabraknie odpowiedniej liczby sztuk urządzenia. Jeśli wstępne partie Apple Watcha 2 nie wykażą żadnych problemów z konstrukcją, niewykluczone, że jego prezentacja odbędzie się już na przełomie marca i kwietnia, o czym spekuluje się od pewnego czasu. Nowy inteligentny zegarek Apple ma być cieńszy od swojego poprzednika i zostać wyposażony w kamerkę FaceTime, udoskonalony moduł Wi-Fi oraz nowe i ulepszone czujniki do monitorowania aktywności i zdrowia użytkownika.

Źródło: 9to5Mac

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close