Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Apple Watch 3 prawdopodobnie pod koniec tego roku

Wielu fanów firmy Apple czeka na to urządzenie. Najnowsze przecieki odnośnie trzeciej już generacji Apple Watch sugerują, że zegarki zadebiutują w ostatnim kwartale 2017 roku.

Nowy producent poprzedniej generacji

Jeden z zagranicznych analityków twierdzi, że Apple już od dłuższego czasu pracuje nad swoimi nowymi zegarkami. Ich trzecia seria będzie oferowana w różnych wariantach i ma zadebiutować w wielu przedziałach cenowych. Standardowo na rynku pojawią się eleganckie wersje, dla sportowców oraz dedykowane kobietom. Producentem urządzeń nadal zostanie firma Quanta, a poprzednie generacje smartwatchy mają być tworzone w fabrykach Compal Electronics. Oznacza to, że klient jeszcze przez dłuższy czas kupi w sklepie Apple Watch 2.

2051-2-850x478

Ciekawa specyfikacja

Poprzednie przecieki dotyczące Apple Watch 3 sugerowały, że produkt będzie oferowany w wersji LTE z ekranem o przekątnej 1,7-cala. Ma być on produkowany w technologii Micro LED opracowanej kilka lat temu przez LuxVue. Pozwala ona na wykorzystanie mikroskopijnych diod LED, które są niedostrzegalne przez ludzkie oko. Wyświetlacze Micro LED są również o wiele bardziej energooszczędne od używanych obecnie paneli OLED, jednak są one sporo droższe.

Mówi się również, że Apple Watch 3 będzie posiadać kamerkę do wideorozmów, a na rynku znajdą się wersje z platynowymi kopertami. Oczywiście nie znamy jeszcze dokładniej daty wprowadzenia zegarków do sprzedaży. Zagadką pozostaje też ich cena.

Source: 9to5mac
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close