TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Apple Watch doczekał się już ponad tysiąca aplikacji

Apple Watch doczekał się już ponad tysiąca aplikacji

W liście wysłanym do wszystkich pracowników CEO Apple, Tim Cook pochwalił się, że powstało do tej pory ponad tysiąc aplikacji specjalnie dedykowanych pierwszemu smartwatchowi amerykańskiego giganta. Liczba ta robi niemałe wrażenie, gdy weźmie się pod uwagę, że premiera Apple Watch dopiero przed nami.

W zeszłym tygodniu App Store otworzył się na aplikacje przeznaczone dla inteligentnego zegarka Apple. Od tego momenu, w ciągu zaledwie czterech dni deweloperzy wrzucili do sklepu swoje, przygotowywane w pocie czoła i pod czujnym nadzorem Apple, programy, których ogólna liczba przekroczyła pierwszy tysiąc. To oczywiście dopiero początek i zapewne każdego dnia będzie ich przybywać całkiem sporo. I wszystko to na kilkanaście dni przed oficjalnym debiutem urządzenia. Pokazuje to też, że twórcom nie przeszkadzają restrykcyjne zasady tworzenia aplikacji, jakimi zostali obłożeni przez Apple. Mowa tu m.in. o regule 10 sekund, zgodnie z którą wszystkie programy mają w ciągu określonego czasu przekazać użytkownikowi jak najwięcej informacji – krótko i treściwie. news-apple-watch-2 Apple Watch doczekał się już ponad tysiąca aplikacjiList szefa Apple ujawnia również, że każdy z pracowników firmy otrzymuje 50-procentową zniżkę na zakup Apple Watch i Apple Watch Sport. Natomiast Ci, którzy mają bardziej wysublimowany gust i kierują wzrok w stronę najdroższej wersji zegarka – Apple Watch Edition – mogą liczyć na 550 dolarów upustu, co nie zmienia jednak faktu, że cena tego wariantu i tak kształtuje się na poziomie od 10 do 17 tysięcy dolarów. Apple Watch trafi do sprzedaży 24 kwietnia tego roku. Na początku będzie dostępny w Australii, Hong Kongu, Kanadzie Japonii, Chinach, Wielkiej Brytanii, USA, Francji oraz Niemczech.

Źródło: 9to5Mac

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
59.3%
118 głosy
14.57%
29 głosy
15.58%
31 głosy
10.55%
21 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top