TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Apple zapłaci za uszkodzonego iPhone’a

Apple zapłaci za uszkodzonego iPhone'a

Serwis 9to5Mac donosi, że Apple szykuje pewne modyfikacje do swojego programu wymiany iPhone’ów i pozwoli klientom oddawać uszkodzone egzemplarze.

Jeśli wierzyć informacjom przekazanym przez 9to5Mac, jeszcze w tym tygodniu w USA powinna ruszyć nowa wersja programu Apple Store Reuse and Recycle iPhone. W swojej dotychczasowej formie pozwalał on na wymianę starszego modelu i otrzymaniu rabatu na zakup nowszego, pod warunkiem, że nie był w jakikolwiek sposób uszkodzony mechanicznie. Teraz jednak konsumenci będą mogli oddać do jednego z punktów Apple swój telefon, nawet jeśli ma on pęknięty ekran, zniszczone klawisze czy niesprawne aparaty. Źródło podaje, że programem objęte zostaną tylko iPhone 5S, iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus, za których zwrot można otrzymać bon w wysokości odpowiednio 50, 200 i 250 dolarów. Ponadto, firma z Cupertino startuje z inicjatywą, w ramach której w każdym Apple Store oferowane będzie (oczywiście odpłatnie) nakładanie specjalnych folii ochronnych na ekran iPhone’a. Proces ten wygląda podobnie jak na poniższym wideo.

Źródło: 9to5Mac

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
40%
2 głosy
0%
0 głosy
40%
2 głosy
20%
1 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top