Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Asus wprowadza do sprzedaży smartfon idealny do zdjęć selfie – ZenFone Live

Firma Asus przedstawiła dosyć wyjątkowe urządzenie, ale nie pod względem specyfikacji. Model ZenFone Live został wyposażony w funkcje pozwalające na upiększanie wideo nawet w trybie live streamingu.

ZenFone Live (ZB501KL) został wyposażony w 5-calowy ekran pracujący w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli z funkcją niwelowania niebieskiego światła (mniej męczące się oczy), czterordzeniowy układ Snapdragon oraz 2 GB pamięci operacyjnej. Na pliki udostępnione zostało 16 GB lub 32 GB, które z powodzeniem rozszerzymy o kolejne 128 GB za pomocą karty microSD. Ważna w tym urządzeniu jest przednia kamerka. Asus podaje, że posiada ona przesłonę f/2.2 oraz diodę doświetlającą LED. Ponadto wyposażono ją w tryb HDR, Beutification oraz Low Light. Brak jest jakichkolwiek danych na temat zastosowanej optyki i ilości megapikseli. Na tylnej obudowie znalazło się miejsce dla 23-megapikselowego aparatu z przesłoną f/2,2.

Całość waży zaledwie 122 g. Asus zastosował tutaj łączność WiFi, Bluetooth w wersji 4.0 oraz LTE. Producent chwali się, że zaprezentowane urządzenie gwarantuje idealny wygląd użytkownika transmitującego na żywo do mediów społecznościowych, a za sprawą zastosowanych technologii, BeautyLive płynnie wygładza skórę i usuwa jej niedoskonałości. Sprzęt został wyceniony na 699 złotych i jest już dostępny w sprzedaży.

Source: Asus
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close