TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

AutoMapa w sieci Play. Pierwszy miesiąc korzystania z usługi za darmo

AutoMapa w sieci Play. Pierwszy miesiąc korzystania z usługi za darmo

Producenci AutoMapy i sieć Play uruchomili nową usługę nawigacji GPS przeznaczoną dla abonentów i użytkowników wszystkich ofert operatora, korzystających z urządzeń z systemem Android.

W ofercie Play znajduje się AutoMapa zarówno z mapami Polski jak i Europy. Klient sieci, który pierwszy raz zainstaluje i uruchomi „AutoMapę Play Polska” przez 30 dni będzie mógł testować aplikację nie ponosząc żadnych kosztów. Po tym okresie przedłużenie licencji na miesiąc kosztuje 13.99 zł z VAT. Miesięczny koszt „AutoMapy Play Europa” to z kolei 23.99 zł z VAT. W przypadku ofert abonamentowych, opłata zostanie w całości doliczona do rachunku. Aby skorzystać z oferty i uruchomić usługę „AutoMapa Play” należy wysłać SMS o treści START na numer 660 lub na numer 661 w przypadku chęci uruchomienia usługi „AutoMapa Play Europa”. W ramach oferty użytkownicy otrzymują również bezpłatny transfer danych umożliwiający pobieranie aktualnych map, informacji o sytuacji drogowej oraz wyznaczanie najlepszych tras dojazdu.

Źródło: AutoMapa, Play

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
28.57%
8 głosy
50%
14 głosy
17.86%
5 głosy
3.57%
1 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top