Wiadomości

AutoMapa w sieci Play. Pierwszy miesiąc korzystania z usługi za darmo

Producenci AutoMapy i sieć Play uruchomili nową usługę nawigacji GPS przeznaczoną dla abonentów i użytkowników wszystkich ofert operatora, korzystających z urządzeń z systemem Android.

W ofercie Play znajduje się AutoMapa zarówno z mapami Polski jak i Europy. Klient sieci, który pierwszy raz zainstaluje i uruchomi „AutoMapę Play Polska” przez 30 dni będzie mógł testować aplikację nie ponosząc żadnych kosztów. Po tym okresie przedłużenie licencji na miesiąc kosztuje 13.99 zł z VAT. Miesięczny koszt „AutoMapy Play Europa” to z kolei 23.99 zł z VAT. W przypadku ofert abonamentowych, opłata zostanie w całości doliczona do rachunku. Aby skorzystać z oferty i uruchomić usługę „AutoMapa Play” należy wysłać SMS o treści START na numer 660 lub na numer 661 w przypadku chęci uruchomienia usługi „AutoMapa Play Europa”. W ramach oferty użytkownicy otrzymują również bezpłatny transfer danych umożliwiający pobieranie aktualnych map, informacji o sytuacji drogowej oraz wyznaczanie najlepszych tras dojazdu.

Źródło: AutoMapa, Play

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close