Wiadomości

Autoportret z Samsungiem

Z myślą o użytkownikach lubiących zdjęcia typu selfie Samsung przygotowuje nowy smartfon o nazwie Samsung Grand Prime.

Głównym atutem telefonu, na temat którego przeciekło do Internetu nieco informacji ma być umieszczony na przedniej ścianie aparat fotograficzny oferujący matrycę 5 Mpix (zwykle przednie aparaty charakteryzują się o wiele słabszą rozdzielczością). Taka kamera powinna usatysfakcjonować większość użytkowników lubiących fotograficzne autoportrety robione przy użyciu smartfona (tak zwane selfies).

news-samsung-prime-2

Oprócz wspomnianego aparatu nadchodzący Samsung Grand Prime nie powala na kolana swoją specyfikacją, choć z drugiej strony nie ma nad czym załamywać rąk. Sercem urządzenia ma być czterordzeniowy procesor Snapdragon 400 o częstotliwości 1.2 Ghz, który wspierać będzie 1 GB RAM-u. Dane mają być gromadzone w wewnętrznej pamięci o rozmiarze 8 GB z możliwością jej powiększenia za pomocą karty microSD. Wbudowany ekran o 5 cali ma wyświetlać obraz w niezbyt imponującej rozdzielczości 540 x 960 pikseli.

Według niepotwierdzonych informacji Samsung Gran Prime ma się pojawić na rynku w październiku 2014 roku. Jego przewidywana cena to około 750 zł.

Źródło: Cnet

Tagi

Tomasz Słowik

Wcześniej redaktor i korektor w jednym. Obecnie tester gier komputerowych. Fan urządzeń mobilnych, komputerów oraz elektronicznej rozrywki. Gracz z zawodu i zamiłowania, którego spotkać można na wirtualnych polach bitew w War Thunder. Użytkownik i zwolennik niezmodyfikowanego nakładkami Androida.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close