TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Autoportret z Samsungiem

Autoportret z Samsungiem

Z myślą o użytkownikach lubiących zdjęcia typu selfie Samsung przygotowuje nowy smartfon o nazwie Samsung Grand Prime.

Głównym atutem telefonu, na temat którego przeciekło do Internetu nieco informacji ma być umieszczony na przedniej ścianie aparat fotograficzny oferujący matrycę 5 Mpix (zwykle przednie aparaty charakteryzują się o wiele słabszą rozdzielczością). Taka kamera powinna usatysfakcjonować większość użytkowników lubiących fotograficzne autoportrety robione przy użyciu smartfona (tak zwane selfies).

news-samsung-prime-2 Autoportret z Samsungiem

Oprócz wspomnianego aparatu nadchodzący Samsung Grand Prime nie powala na kolana swoją specyfikacją, choć z drugiej strony nie ma nad czym załamywać rąk. Sercem urządzenia ma być czterordzeniowy procesor Snapdragon 400 o częstotliwości 1.2 Ghz, który wspierać będzie 1 GB RAM-u. Dane mają być gromadzone w wewnętrznej pamięci o rozmiarze 8 GB z możliwością jej powiększenia za pomocą karty microSD. Wbudowany ekran o 5 cali ma wyświetlać obraz w niezbyt imponującej rozdzielczości 540 x 960 pikseli.

Według niepotwierdzonych informacji Samsung Gran Prime ma się pojawić na rynku w październiku 2014 roku. Jego przewidywana cena to około 750 zł.

Źródło: Cnet

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
29.19%
61 głosy
26.79%
56 głosy
25.36%
53 głosy
18.66%
39 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top