Benchmark AnTuTu potwierdza specyfikację OnePlus 5

OnePlus 3 - producent wstrzyma sprzedaż smartfona w Europie

Znamy wszystkie szczegóły smartfona OnePlus 5. W bazie AnTuTu pojawiły się dane techniczne wyczekiwanego „pogromcy flagowców”. Jego premiera ma nastąpić już za kilka miesięcy.

Potwierdziły się plotki na temat układu. Producent zastosuje w tym modelu ośmiordzeniowego Snapdragona 835 z grafiką Adreno 540. Będzie on wspomagany przez 6 GB pamięci operacyjnej (zapewne LPDDR4), a na pliki przygotowano 64 GB pamięci. Za zdjęcia odpowiadać ma aparat 16 megapikseli (prawdopodobnie podwójny) z diodą doświetlającą LED. Co ciekawe, urządzenie na przodzie również otrzyma kamerkę z taką optyką.

Obraz wyświetlany będzie na 5,5-calowym ekranie pracującym w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli). W czasach, gdy producenci uparcie zwiększają jakość swoich wyświetlaczy decyzja o tak „niskiej” rozdzielczości może dziwić, ale przynajmniej nie będziemy musieli co kilka godzin szukać gniazda w celu doładowania baterii o pojemności 3600 mAh.

OnePlus-5-AnTuTu-1 Benchmark AnTuTu potwierdza specyfikację OnePlus 5

Nie jest jeszcze znana jego cena OnePlus 5, ale można podejrzewać, że nie będzie niska. Szczegóły na temat pominięcia czwórki w nazewnictwie oraz wiele grafik urządzenia znajdziecie w tym tekście.

 

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top