TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Bezpłatny WhatsApp w Heyah

Bezpłatny WhatsApp w Heyah

Popularny na całym świecie komunikator WhatsApp już od stycznia 2016 roku będzie dostępny całkowicie za darmo dla użytkowników ofert Heyah na kartę i w abonamencie.

WhatsApp oferuje przesyłanie wiadomości za pośrednictwem internetowej transmisji danych do wszystkich na całym świecie. Prosta w użyciu aplikacja jest dostępna dla iPhone’a, BlackBerry, Windows Phone, urządzeń z Androidem i Nokii – użytkownicy mogą pozostać w stałym kontakcie bez względu na to, jaki model telefonu posiadają. Oprócz wiadomości tekstowych, za pomocą WhatsApp można przesyłać filmy i dźwięki, jak również tworzyć czaty. Już niedługo wszystko to będzie dostępne w Heyah bez płacenia, ponieważ korzystanie z WhatsApp nie będzie powodować zmniejszenia standardowej paczki Internetu. Dlatego też użytkownicy pakietów Heyah Smart L oraz Smart XL – zarówno w opcji na kartę, jak i abonamentowej – będą mogli pisać zupełnie do woli, bez obawy o utratę środków.

Źródło: T-Mobile

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
14.29%
1 głosy
28.57%
2 głosy
28.57%
2 głosy
28.57%
2 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top