Wiadomości

Bezpłatny WhatsApp w Heyah

Popularny na całym świecie komunikator WhatsApp już od stycznia 2016 roku będzie dostępny całkowicie za darmo dla użytkowników ofert Heyah na kartę i w abonamencie.

WhatsApp oferuje przesyłanie wiadomości za pośrednictwem internetowej transmisji danych do wszystkich na całym świecie. Prosta w użyciu aplikacja jest dostępna dla iPhone’a, BlackBerry, Windows Phone, urządzeń z Androidem i Nokii – użytkownicy mogą pozostać w stałym kontakcie bez względu na to, jaki model telefonu posiadają. Oprócz wiadomości tekstowych, za pomocą WhatsApp można przesyłać filmy i dźwięki, jak również tworzyć czaty. Już niedługo wszystko to będzie dostępne w Heyah bez płacenia, ponieważ korzystanie z WhatsApp nie będzie powodować zmniejszenia standardowej paczki Internetu. Dlatego też użytkownicy pakietów Heyah Smart L oraz Smart XL – zarówno w opcji na kartę, jak i abonamentowej – będą mogli pisać zupełnie do woli, bez obawy o utratę środków.

Źródło: T-Mobile

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close