Google Pixel 2 – bezramkowy jedynie w wersji XL?

google-pixel-2-2

Wczoraj pisaliśmy o procesorze w Google Pixel 2 i dacie premiery urządzenia. Według niepotwierdzonych informacji, nowy smartfon Google’a będzie wyposażony w chipset Qualcomm Snapdragon 836, który do tej pory nie został jeszcze zapowiedziany. Teraz pojawiają się kolejne pogłoski na temat telefonu. Tym razem dotyczą one jego ekranu.

Do sprzedaży mają trafić dwie wersje smartfona: standardowa i XL. Okazuje się, że oba warianty mogą różnić się od siebie nie tylko rozmiarem. Standardowa wersja Pixel 2 ma najprawdopodobniej duże ramki na górze i na dole ekranu, podczas gdy wariant XL może być tych ramek pozbawiony niemal całkowicie – a przynajmniej są one dużo mniejsze niż w przypadku podstawowej wersji telefonu.

Google Pixel 2 ma prawdopodobnie ekran OLED o przekątnej 4,97 cala (i większe ramki), podczas gdy jego większa wersja została wyposażona w wyświetlacz o przekątnej 5,99 cala. Na potwierdzenie tych informacji przez producenta trzeba będzie trochę poczekać – telefon ma zostać zaprezentowany 5 października.

Źródło: Phonearena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
100%
1 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top