Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Inteligentny głośnik Samsunga lepszy niż urządzenia konkurencji?

Inteligentna asystentka Samsunga zadebiutowała na Galaxy S8 w kwietniu bieżącego roku. Wygląda jednak na to, że koreańska firma nie zamierza ograniczać Bixby jedynie do smartfonów – dwa tygodnie temu producent poinformował, że pracuje nad inteligentnym głośnikiem z wirtualną asystentką. Produkcji głośnika ma podjąć się zakupiona przez Samsunga firma Harman. Jej szef obiecuje, że będzie to urządzenie lepsze od innych obecnych na rynku.

Koreański producent nie powiedział, kiedy dokładnie głośnik trafi na rynek, ale obiecał, że na niedługo przed premierą urządzenia wyjawi więcej szczegółów na jego temat. Najprawdopodobniej projekt realizuje firma Harman. Pewnie dlatego dyrektor generalny przedsiębiorstwa Denish Paliwal zna trochę detali na temat głośnika.

CEO Harmana powiedział, że urządzenie jest wciąż ulepszane, ale gdy w końcu trafi do sprzedaży, działająca na nim asystentka prześcignie funkcjonalnością zarówno Asystenta Google, jak i Alexę Amazona. Zdaniem dyrektora firmy, Bixby ma radzić sobie lepiej od innych asystentów przy wykonywaniu zadań związanych z AI.

Source: Phonearena
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close