Wiadomości

BlackBerry KEY2 z certyfikatem FCC

Najnowszy smartfon z fizyczną klawiaturą QWERTY, czyli właśnie BlackBerry KEY2, ma zostać przedstawiony już 7 czerwca. Urządzenie zdobywa kolejne certyfikaty – na przykład od Bluetooth SIG, TENAA czy WFA – co potwierdza, że zbliża się jego premiera. KEY2 został także potwierdzony przez Federalną Komisję Łączności USA.

Nowe certyfikaty, oprócz potwierdzenia samego istnienia smartfona, są także źródłem konkretnych informacji na temat jego podzespołów. Wiemy już, że KEY2 będzie wyposażony w podwójny aparat na tylnym panelu oraz port USB typu C. Nie zabraknie gniazda słuchawkowego mini jack 3,5 mm. W BlackBerry KEY2 pojawi się także procesor Snapdragon 660 z 6 GB RAM-u, a całość działa pod kontrolą Androida 8.0 Oreo. Pozostałe informacje poznamy na przestrzeni najbliższych dwóch tygodni.

Source: Fcc
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close