Wiadomości

BlackBerry KEY2: premiera 7 czerwca

Następca wydanego w kwietniu zeszłego roku BlackBerry KEYone, model KEY2, zostanie oficjalnie zaprezentowany 7 czerwca. Kanadyjska firma zaczęła rozsyłać zaproszenia na event prasowy, który odbędzie się w Nowym Jorku.

BlackBerry KEY2 będzie korzystać z 4,5-calowego ekranu o nietypowej rozdzielczości 1 080 na 1 620 pikseli, wymuszonej obecnością dobrze znanej fizycznej klawiatury QWERTY. Smartfon będzie napędzany 8-rdzeniowym Snapdragonem 660. Ilość pamięci RAM wyniesie 6 GB. W porównaniu z zeszłorocznym modelem zmniejszona zostanie bateria – jej pojemność wyniesie teraz 3 360 mAh. BlackBerry KEY2 będzie pierwszym urządzeniem producenta, który skorzysta z podwójnego aparatu. Obiektywy głównego aparatu będą rejestrować obraz w rozdzielczości 12 i 8 megapikseli.

Source: Bbmobile
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close