TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

BlackBerry KEY2 na renderach prasowych

blackberry key2

Od premiery jedynego w tym roku smartfona z klawiaturą QWERTY – czyli BlackBerry KEY2 – dzielą nas już tylko trzy dni. Do internetu trafiły rendery prasowe urządzenia, które potwierdzają jego oficjalny wygląd.

Wygląd

KEY2 nie różni się zbytnio wzornictwem od zeszłorocznego modelu – i nie jest to nic złego, jako że BlackBerry KEYOne zbierał pochwały za unikatowy i elegancki design. Wprowadzono jedynie kilka kosmetycznych poprawek. Szklany panel na froncie urządzenia sięga teraz jego górnej krawędzi, rozciągając się delikatnie poza 4,5-calowy ekran i zastępując metalową ramkę z KEYOne. Klawiatura została praktycznie niezmieniona, pojawił się jednak jeden nowy przycisk z dziewięcioma kropkami ułożonymi w siatkę. Nie wiadomo jeszcze, jakie będzie jego przeznaczenie.

Specyfikacja techniczna BlackBerry KEY2

W kwestii podzespołów znajdziemy tutaj kilka ważnych poprawek. Największą z nich jest aparat – KEY2 będzie pierwszym urządzeniem BlackBerry korzystającym z dwóch obiektywów. Główny będzie mieć rozdzielczość 12 MP, natomiast obiektyw pomocniczy będzie zbierać obraz w rozdzielczości 8 megapikseli. Smartfon napędzany będzie Snapdragonem 660 z 6 GB RAM-u. Ilość pamięci RAM wyniesie 64 GB, a całość działać będzie pod kontrolą najnowszego Androida 8.1 Oreo. Prawdopodobnie KEY2 doczeka się także aktualizacji do niewydanego jeszcze Androida P.

Data premiery, cena i dostępność

Premiera BlackBerry KEY2 zaplanowana została na 7 czerwca. Sprzedaż ruszy prawdopodobnie końcem czerwca lub początkiem lipca. Na razie nie mamy informacji na temat dostępności urządzenia w Polsce.

Źródło: @evleaks

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top