Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

BlackBerry w stroju Porsche

Porsche Design P’9983 od kanadyjskiego producenta ma przyciągnąć uwagę użytkowników rozkochanych w stylistyce słynnej marki samochodów.

BlackBerry przedstawił nowy model swojego smartfona – Porsche Design P’9983. Telefon ma się przede wszystkim bronić interesującą stylistyką, przy opracowaniu której brali udział fachowcy z biura projektowego Porsche. Charakterystyczne jet między innymi to, że czcionka użyta na klawiaturze telefonu jest taka sama, jak ta stosowana w logotypie marki Porsche.

Producent zapewnia, że wysmakowana stylistyka to nie jedyny atut, jaki ma do zaoferowania nowy smartfon. Chodzi między innymi o aplikację BlackBerry Assistant, która ma w pełni współdziałać z użytkownikiem podczas codziennych zajęć. Program pomaga między innymi odpowiadać na maile i wiadomości tekstowe, powiadamia o ważnych spotkaniach, a także wykrywa momenty, w których właściciel komórki nie patrzy na jej ekran i w odpowiedni sposób powiadamia go o konkretnych wydarzeniach.

news-blackberry-porsche-2

Sercem Porsche Design P’9983 jest procesor Snapdragon S4 Plus taktowany z częstotliwością 1.2 GHz, który wspierają 2 GB pamięci RAM. Wewnętrzna przestrzeń na dane może pomieścić 64 GB plików. W smartfonie zastosowano kwadratowy ekran o przekątnej 3.1 cala o rozdzielczości 720 x 720.

Na razie nie wiadomo czy i w jakiej cenie inspirowany słynną samochodową marką smartfon pojawi się polskich sklepach, ale można zakładać, że nie będzie tanio.

Źródło: BlackBerry

Tagi

Powiązane Artykuły

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
Close