Wiadomości

Bluboo S1 to nowy smartfon bez ramek dostępny już w sprzedaży

Moda na urządzenia z małymi ramkami trwa już od jakiegoś czasu. Firma Bluboo postanowiła pójść za trendami oferując swoim klientom sprzęt z ekranem zajmującym aż 90% powierzchni panelu przedniego. Sprzęt wyceniono na niespełna 850 złotych i można już go kupić w naszym kraju.

Bluboo S1 oferuje użytkownikowi ośmiordzeniowy układ MediaTek Helio P25 2,5 GHz z grafiką Mali-T880 MP2, 6 GB pamięci operacyjnej oraz 64 GB pamięci na pliki, którą z powodzeniem rozszerzymy za pomocą karty microSD o maksymalnej pojemności wynoszącej 256 GB. Sprzęt wyposażono w podwójny aparat główny – z optykami 13 megapikseli oraz 3 megapikseli, który wspierany jest przez dwie diody doświetlające LED. Nad 5,5-calowym ekranem pracującym w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli znalazło się miejsce dla kamerki z optyką 5 megapikseli.

BLUBOO S1 Official Review -- All Screen,Affordable for All

Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close