TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Bonus za przejście do Fakt Mobile

Bonus za przejście do Fakt Mobile

Użytkownicy ofert prepaid, którzy zdecydują się na przeniesienie numeru do Fakt Mobile mogą liczyć na gratisowe 60 zł do wykorzystania na rozmowy, SMS-y i Internet.

Play, na którego infrastrukturze działa Fakt Mobile, poinformował o możliwości otrzymania bonusu w przypadku przejścia do tytułowej sieci. Do tej pory promocja ta obowiązywała jedynie przy przenoszeniu numeru do oferty Play na kartę. Aby otrzymać dodatkowe 60 zł na usługi komórkowe, należy podpisać w salonie Play wniosek o przeniesienie numeru, odebrać darmowy starter Fakt Mobile, a w momencie otrzymania informacji, że numer jest już aktywny, wykonać połączenie (ważne, żeby zostało ono odebrane). Po pierwszym doładowaniu na koncie pojawi się natomiast wspomniany bonus, który będzie ważny przez 90 dni. Dla zainteresowanych – regulamin oferty promocyjnej „Przenieś numer do oferty Fakt Mobile”.

Źródło: Play

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
66.67%
4 głosy
16.67%
1 głosy
0%
0 głosy
16.66%
1 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top