Wiadomości

Bonus za przejście do Fakt Mobile

Użytkownicy ofert prepaid, którzy zdecydują się na przeniesienie numeru do Fakt Mobile mogą liczyć na gratisowe 60 zł do wykorzystania na rozmowy, SMS-y i Internet.

Play, na którego infrastrukturze działa Fakt Mobile, poinformował o możliwości otrzymania bonusu w przypadku przejścia do tytułowej sieci. Do tej pory promocja ta obowiązywała jedynie przy przenoszeniu numeru do oferty Play na kartę. Aby otrzymać dodatkowe 60 zł na usługi komórkowe, należy podpisać w salonie Play wniosek o przeniesienie numeru, odebrać darmowy starter Fakt Mobile, a w momencie otrzymania informacji, że numer jest już aktywny, wykonać połączenie (ważne, żeby zostało ono odebrane). Po pierwszym doładowaniu na koncie pojawi się natomiast wspomniany bonus, który będzie ważny przez 90 dni. Dla zainteresowanych – regulamin oferty promocyjnej „Przenieś numer do oferty Fakt Mobile”.

Źródło: Play

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close