TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Certyfikacja Bluetooth potwierdza, że Nokia X6 będzie dostępna na całym świecie

W zeszłym miesiącu została zaprezentowana długo wyczekiwana Nokia X6. Wówczas zapowiadano że telefon będzie dostępny na rynku Chińskim, wygląda na to że koncern Nokia zmienił decyzję.

Nokia X6 wywołała burzę w internecie, ale wydawać się może że społeczność użytkowników Androida ostatecznie ją zaakceptowała. Jednak duża część fanów fińskiej marki była rozczarowana przeznaczeniem Nokii X6 jedynie na rynek Chiński. Już niedługo po zaprezentowaniu modelu, na Twitterze koncernu została opublikowana ankieta z zapytaniem, czy użytkownicy chcą Nokię X6 jako produkt na rynku globalnym.

Oczywiście ankietowani wykazali wielkie wsparcie dla modelu X6 jako smartfona globalnego, lecz do tej pory nie mieliśmy żadnych bezpośrednich informacji o takiej możliwości. Wyniki ankiety potwierdza jednak certyfikacja Bluetooth, która daje nam pewne wskazówki. Modele TA-1083 i TA-1116 są oficjalnie przygotowane na ogólnoświatową premierę i już niedługo ukażą się w Rosji.

Źródło: GSMArena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top