Wiadomości

CES 2018: Garmin przedstawia smartwatch Forerunner 645 Music

Garmin zaprezentował właśnie bardzo ciekawą propozycję dla osób uprawiających aktywność fizyczną. Zegarek Forerunner 645 Music to udoskonalona wersja urządzenia dostępnego na rynku już od jakiegoś czasu. Od teraz smartwatch pozwala nie tylko na kontrolowanie wartości związanych z naszym treningiem, ale również zapisywanie plików muzycznych i ich odtwarzanie.

Zegarek wyposażono w ponad 3 GB pamięci wbudowanej pozwalającej na zapisanie do 500 piosenek, 1,2-calowy ekran dotykowy pracujący w rozdzielczości 240 x 240 pikseli, baterię działającą do siedmiu dni bez konieczności ładowania, łączność GPS z GLONASS, żyroskop, akcelerometr, kompas oraz termometr. Forerunner 645 Music obsługuje również łączność Bluetooth oraz WIFi. Zegarek wyceniono na 450 dolarów amerykańskich, czyli około 1600 złotych. Będzie on dostępny w wariancie z paskiem szarym, czarnym lub czerwonym.

Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close