Wiadomości

Cykliczna metoda płatności kartą w Play

W Play dostępna jest Cykliczna Płatność Kartą, pozwalająca na opłacanie rachunków za abonament z wykorzystaniem podpiętej karty płatniczej. Jest to wygodna i bezpieczna metoda regulowania comiesięcznych należności.

Usługę włącza się w Play24, wypełniając wymagane zgody i uzupełniając dane o karcie płatniczej (kredytowej lub debetowej). Każdy rachunek będzie opłacany automatycznie – wystarczą środki na koncie i odpowiedni limit na transakcje w banku. Jeśli w dniu pobrania opłaty na koncie nie będzie wystarczających środków, proces uregulowania należności nastapi za kolejne dwa dni. Dopiero wtedy, gdy nie powiedzie się druga próba, opłaty trzeba będzie dokonać ręcznie. Aktywacja i dezaktywacja usługi „Cykliczna Płatność Kartą” jest bezpłatna. Za operację w danym miesiącu pobierana jest jednak opłata 0.50 zł, co stanowi prowizję firmy obsługującej płatności. O aktywacji usługi, każdej wprowadzonej zmianie i operacji Play powiadamia SMS-em oraz mailem.

Źródło: Play

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close