Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Człowiek Pająk rozdaje gigabajty w Plusie

W Plusie dostępna jest promocja dla klientów ofert na kartę oraz mix, w ramach której mogą oni otrzymać nawet 15 GB Internetu z okazji nadchodzącej premiery filmu „Spider-Man: Homecoming”.

Trwająca do 31 sierpnia 2017 roku akcja jest skierowana do nowych i dotychczasowych klientów Plusa, korzystających z ofert:

  • JA+ Na Kartę z aktywną promocją Rozmowy, SMS/MMS i Internet 6 GB za 29 zł,
  • JA+ Internet na Kartę oraz Nowy Plus Internet na Kartę, którzy dokonają zasilenia konta za minimum 30 zł,
  • JA+ Mix ze zobowiązaniem kontraktowym za minimum 30 zł.

Wystarczy wysłać SMS-a o treści TAK na numer 80880, aby otrzymać pakiet 5 GB ważny 720 godzin (30 dni). Kolejne dwa pakiety tej samej wielkości są przyznawane co 30 dni, o ile abonent spełni warunki:

  • Utrzyma okres ważności usług wychodzących,
  • W przypadku taryfy JA+ na Kartę utrzyma aktywną promocje „Ja+ Rozmowy do wszystkich, SMS, MMS i 6 GB” przez 3 okresy rozliczeniowe,
  • W przypadku taryf Nowy Plus Internet na Kartę lub JA+ Internet na Kartę dokona dwóch zasileń kwotą min. 30 zł w odstępach 30 dni liczonych od dnia doładowania poprzedzającego wysłanie SMS-a i aktywację promocji.

Wraz z nową promocją dostępne są też nowe startery usług na kartę w sieci Plus z naklejkami Spider-Mana oraz starter internetowy z okularami VR.

Więcej informacji znaleźć można w regulaminie.

Źródło: Plus
Back to top button