Danny Glover w nowej reklamie Samsunga

Reklamy Samsunga, skupiające się na smartfonach Galaxy S7, cieszą się sporym zainteresowaniem. Wykonane w zabawnej i pomysłowej konwencji, pokazują zalety posiadania flagowca. Nie inaczej jest w przypadku nowego spotu.

Pierwsza część reklamy mówi nam o tym, jak ważny jest czas. Ludzie próbują go wyprzedzić, kupić, często jesteśmy pod jego presją i jak słusznie zauważa opowiadający o wszystkim lektor – czas (a właściwie zbyt mała jego ilość) jest częścią fabuły wielu filmów akcji. Warto więc zaopatrzyć się w telefon wspierający szybkie, bezprzewodowe ładowanie baterii i właśnie do takiej konkluzji zmierza zaprezentowany klip, polecający Galaxy S7 edge. W reklamie możemy zobaczyć też Danny’ego Glovera, gwiazdę filmów z serii Zabójcza Broń, który nie po raz pierwszy pakuje się w tarapaty, wychodząc z nich jednak obronną ręką.

Źródło: Sammobile

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
100%
1 głosy

Autor: Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kulto...

Komentarze

[mc4wp_form id="56821"]
Top