TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Dawnych wspomnień czar: Nadchodzi Blackberry Classic

Dawnych wspomnień czar: Nadchodzi Blackberry Classic

Firma BlackBerry wprowadzi na rynek model o nazwie Classic. Dla tych, którzy nie lubią radykalnych zmian, a przyzwyczajenie jest ich drugą naturą.

Pod koniec sierpnia 2014 roku Teleguru informowało o zapowiedzi wprowadzenia na rynek nowego modelu BlackBerry Passport, który ma się wyróżniać między innymi nowatorską konstrukcją klawiatury. Teraz kanadyjski producent ma ofertę dla tych, którzy za nowościami nie przepadają.

news-blackberry-classics-2 Dawnych wspomnień czar: Nadchodzi Blackberry Classic

Mowa o smartfonie BlackBerry Classic, zwanym także BlackBerry Q20. Już na pierwszy rzut oka widać, że telefon ma nawiązywać swoją obudową oraz funkcjami do znanych od lat modeli tego producenta. Zostanie wyposażony w tradycyjną klawiaturę QWERTY, trackpad, a także przyciski przeznaczone do odbierania i odrzucania połączeń telefonicznych.

news-blackberry-classics-2 Dawnych wspomnień czar: Nadchodzi Blackberry Classic

Na temat specyfikacji zapowiadanego smartfona na razie nie wiadomo zbyt wiele. Z przecieków docierają informacje o tym, że ma zostać wyposażony w procesor Snapdragon S4 oraz 2 GB pamięci RAM. Obraz będzie wyświetlany na ekranie o przekątnej 3.5 cala. Telefon ma pracować pod kontrolą systemu Blackberry OS 10.3.

Premiera BlackBerry Classic jest przewidywana na listopad 2014 roku.

Źródło: GSMArena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
34.94%
232 głosy
18.67%
124 głosy
24.7%
164 głosy
21.69%
144 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top