Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Disney+ w Polsce w 2021 roku

Poprzednie zapowiedzi mówiły o 2020 r.

Do The Walt Disney Company należą firmy i marki: Marvel Studios, Pixar Animation Studio, Lucasfilms Ltd, National Geographic (partner) i wiele innych, jak również Disney+. Disney+ to platforma strumieniowego przesyłania filmów, seriali, dokumentów i programów. Dostępna na różne systemy operacyjne przez przeglądarkę, smart TV, konsole do gier, urządzenia mobilne przez aplikację z Android i iOS. Treści dostępne są bez reklam i w wysokiej jakości.

Disney+ Polska

Pierwotnie premiera serwisu miała się odbyć w marcu 2020 r. Pisząc o nowej odsłonie platformy Play NOW wspomniałem, że Disney usunął Polskę z listy krajów w których usługa miała zostać uruchomiona. Na szczęście wiadomość nie potwierdziła się. Uruchomienie serwisu Disney+ zaplanowane jest na przyszły 2021 rok.

Disney+ premiera w innych krajach

Pod koniec marca serwis Disney+ zostanie uruchomiony w Austrii, Francji, Hiszpanii, Irlandii, Niemczech, Szwajcarii, Włoszech, Wielkiej Brytanii.

Jakie produkcje można zobaczyć na platformie?

Po pierwsze to dostęp do klasyków i nowości Disneya: „Kopciuszek”, „Mała syrenka”, „Kacze opowieści”, „Kraina lodu”, „Król lew”. Wiele innych głośnych Hollywoodzkich produkcji: „Avatar”, nieśmiertelny „Kevin sam w domu”.

Z uniwersum Gwiezdnych Wojen można zobaczyć „Wojny klonów”, dostępne również przez serwis HBO GO. „The Mandalorian”, który dostępny jest jedynie przez serwis Disney+.

Produkcje Marvela to ponad 30 filmów i ponad 50 seriali. Niektóre z nich: „Czarna Pantera”, „Strażnicy Galaktyki”, „Marvel’s Runaways.”

Z wytwórni studia Pixar możemy zobaczyć: „Toy Story 4”, „Gdzie jest Dory”.

Dokumenty National Geographic pokazujące piękno i działanie zjawisk przyrody, ludzi ich wpływ na środowisko i rozwój planety. Tematyka dokumentów dotyka również przestrzeni kosmicznej, czarnych dziur, gwiazd i wszechświata.

VPN Disney+

Disney+ dostępny jest w Australii, Kanadzie, USA, Holandii, Nowej Zelandii. Ze względu na geolokalizację, formalnie, poza wymienionymi krajami nie można korzystać z usługi. Nic straconego, jeśli już teraz chcesz korzystać z Disney+, potrzebujesz dodatkowo usługi VPN.

VPN tworzy tunel, który łączy nasze urządzenie bezpośrednio z serwerem w wybranym kraju. Wpisując adres witryny lub uruchamiając aplikację Disney+ omija geolokalizacją. Umożliwia to oglądanie Disney+.

Należy wybrać takiego usługodawcę VPN, który umożliwia połączenie się z serwerem w jednym z krajów, z dostępem do Disney+. Należy pamiętać, że usługa VPN jest dodatkowo płatna, cena uzależniona jest od dostawcy.

Krótka instrukcja:

  1. Wybrać usługodawcę VPN
  2. Uruchomić usługę VPN na urządzeniu wybierając serwer w Australii, Kanadzie, USA, Holandii lub Nowej Zelandii. Od marca ilość krajów powiększy się.
  3. Założyć konto w Disney+ i opłacić usługę.

Ile kosztuje Disney+ ?

W specjalnej ofercie, na start w Niemczech usługa kosztuje 59,99 € za rok. Miesięczna subskrypcja kosztuje 5,99 €, w Stanach Zjednoczonych jest to kwota 6,99 $.

0 0 vote
Article Rating
Tagi

Powiązane Artykuły

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
Close