Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Doładuj konto w Orange na kartę w chwilę

Do każdego doładowania Orange dodaje 5 GB internetu

Doładowywanie konta w ofertach na kartę w dzisiejszych czasach jest proste i szybkie. Mamy bowiem dostęp do wielu form płatności, a na przeprowadzenie transakcji zazwyczaj wystarczy minuta. Orange postanowił ten czas jeszcze skrócić i teraz na doładowanie konta wystarczy… sekunda.

Aby przyspieszyć płatności, wystarczy mieć kartę płatniczą lub dostęp do usługi BLIK. Ta druga metoda wymaga posiadania na swoim smartfonie mobilnej aplikacji banku, niezbędnej, by wygenerować sześciocyfrowy kod.

Jedyne, co trzeba zrobić, to założyć konto na stronie doładowania orange, a następnie doładować konto i dodać dane swojej karty. Jeśli natomiast korzystacie z BLIK, należy zapamiętać i zapisać odbiorcę w aplikacji banku. Dzięki temu przy kolejnej transakcji nie będzie konieczne ponowne wpisywanie kodu. 

Teraz, aby doładować konto, trzeba tylko zalogować się do systemu, wybrać numer, kwotę doładowania i gotowe. Każde doładowanie będzie odbywać się w tle, bez potrzeby logowania się do banku. Całość potrwa więc najwyżej kilka sekund. 

Do każdego doładowania w ten sposób, Orange daje gratis 5 GB internetu.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button