Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Dwa tygodnie nielimitowanego internetu dla klientów T-Mobile

T-Mobile przygotował dla swoich klientów ciekawy prezent gwiazdkowy, z którego na pewno wiele osób się ucieszy. Dostęp do sieci jest dziś bardzo ważny, a wielu użytkownikom pakiet dostępny w ramach oferty wykorzystuje nie wystarcza. Dlatego wciąż poszukują dodatkowych opcji. I właśnie ci, którzy w sieci spędzają dużo czasu, najbardziej docenią gest operatora. Dzięki świątecznej promocji nie będą musieli martwić się limitem danych… Przynajmniej przez jakiś czas.

Od 6 grudnia do 2 stycznia 2020 klienci sieci T-Mobile mogą uzyskać pakiet nielimitowanego internetu ważny przez dwa tygodnie od daty aktywacji. Do udziału w promocji są uprawnieni zarówno użytkownicy taryf abonamentowych, jak i na kartę oraz MIX, indywidualnych i SOHO. A zatem wszyscy – z wyjątkiem największych biznesowych klientów.

Jak uzyskać pakiet? Trzeba pobrać na swój telefon aplikację Mój T-Mobile, w której już pojawiła się odpowiednia opcja. Wystarczy ją aktywować i cieszyć się nielimitowanym internetem przez dwa tygodnie.

Tagi

Powiązane Artykuły

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
Close