Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Dziedzictwo BlackBerry zostanie zachowane

TCL, chińskie konsorcjum odpowiedzialne za produkcje i tworzenie nowych modeli smartfonów Alcatel, obecnie rozwijające także urządzenia BlackBerry, studzi emocje dotychczasowych wielbicieli kanadyjskich telefonów.

Steve Cistulli, President and General Manager, TCL Communication powiedział:

Podczas targów CES pokażemy więcej nowości wiążących się z zachowaniem dziedzictwa marki BlackBerry, jednocześnie wskazując to, co będą mogły zaoferować nowe smartfony BlackBerry zaprezentowane w ramach naszego powiększonego portfolio TCT. Są one jednym z elementów naszej nowej strategii rozwoju, o której będziemy informować w komunikatach w 2017 roku.

Brzmi enigmatycznie, ale po wprowadzeniu na rynek modelu BlackBerry DTEK50, zapowiedzi DTEK60 oraz przeciekach na temat BlackBerry Mercury, smartfona wyposażonego w fizyczną klawiaturę QWERTY, czytnik linii papilarnych połączony ze spacją oraz Snapdragona 625, 4,5-calowy wyświetlacz, 3 GB RAM i 16-megapikselowy aparat – możemy oczekiwać, że TCL dotrzyma słowa i zadba o przyzwoite wykonanie nowych Jeżynek. Oby były równie solidne i sprawne, jak ich kanadyjscy założyciele rodu.

Źródło: Ubergizmo

Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close