TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

E-faktura przekonała do siebie miliony klientów Orange

E-faktura przekonała do siebie miliony klientów Orange

Orange pochwalił się, że do tej pory ponad 5 milionów jego klientów zrezygnowało z papierowych faktur na rzecz bardziej ekologicznych, elektronicznych odpowiedników.

Tylko w tym roku Orange przybyło milion klientów korzystających z e-faktur zamiast papierowych rachunków. Od zwykłej faktury, elektroniczna rózni się tak naprawdę jedynie drogą dostarczenia. E-faktura przesyłana jest bezpośrednio na wskazany adres e-mail bądź udostępniana na indywidualnym koncie klienta na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej operatora. Orange Polska jako jedna z pierwszych firm w Polsce rozpoczęła na dużą skalę wprowadzanie elektronicznych faktur i włączyła się w popularyzację tego wygodnego i ekologicznego, „bezpapierowego” rozwiązania. Ponadto, aktywnie wspiera e-faktury, chociażby poprzez obniżanie opłaty za usługi, dla klientów z nich korzystających. Operator od lat ogranicza liczbę wszelkich wydruków i promuje elektroniczną formę obiegu dokumentów we wszystkich obszarach swojej działalności, działając na rzecz środowiska.

Źródło: Orange

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
44.44%
4 głosy
22.22%
2 głosy
22.22%
2 głosy
11.12%
1 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top