Wiadomości

E-faktura przekonała do siebie miliony klientów Orange

Orange pochwalił się, że do tej pory ponad 5 milionów jego klientów zrezygnowało z papierowych faktur na rzecz bardziej ekologicznych, elektronicznych odpowiedników.

Tylko w tym roku Orange przybyło milion klientów korzystających z e-faktur zamiast papierowych rachunków. Od zwykłej faktury, elektroniczna rózni się tak naprawdę jedynie drogą dostarczenia. E-faktura przesyłana jest bezpośrednio na wskazany adres e-mail bądź udostępniana na indywidualnym koncie klienta na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej operatora. Orange Polska jako jedna z pierwszych firm w Polsce rozpoczęła na dużą skalę wprowadzanie elektronicznych faktur i włączyła się w popularyzację tego wygodnego i ekologicznego, „bezpapierowego” rozwiązania. Ponadto, aktywnie wspiera e-faktury, chociażby poprzez obniżanie opłaty za usługi, dla klientów z nich korzystających. Operator od lat ogranicza liczbę wszelkich wydruków i promuje elektroniczną formę obiegu dokumentów we wszystkich obszarach swojej działalności, działając na rzecz środowiska.

Źródło: Orange

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close