Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Facebook pracuje nad odrębną aplikacją do grupowych wideoczatów

W anglojęzycznych mediach pojawiają się informacje, że Facebook pracuje nad niezależną aplikacją do grupowych rozmów wideo. Program będzie najprawdopodobniej czerpać inspiracje z innej aplikacji do wideoczatów o nazwie Houseparty.

Źródła nadmieniają, że występujący pod roboczą nazwą Bonfire program został ostatnio zademonstrowany pracownikom firmy. Aplikacja ma trafić do potencjalnych użytkowników jesienią tego roku. Nie wiadomo jeszcze zbyt wiele na jej temat. Zapytana o szczegóły dotyczące Bonfire, rzeczniczka prasowa Facebooka odpowiedziała, że firma „nie ma aktualnie nic do powiedzenia w tej kwestii”.

Nie jedyna

Media spekulują, czy aplikacja będzie klonem Houseparty, czy może będzie się jedynie nią inspirować. Program do wideorozmów może nie być jedyną niezależną aplikacją, nad którą pracuje teraz Facebook. Poza Bonfire, firma zaprezentowała podobno swoim pracownikom również program o nazwie Talk, który ma zachęcić dzieci do komunikowania na odległość z ich dziadkami poprzez wideorozmowę. Nie wiadomo jednak, czy aplikacja kiedykolwiek trafi do większego grona odbiorców.

Source: Ubergizmo
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close