Firma ColorWare przedstawia iPhone’a 7 Plus, który wygląda jak stary Macintosh

retro_iphone7plus_ 850x478px

Jeśli zamierzasz kupić smartfona od Apple może warto zastanowić się nad wersją przypominającą urządzenie retro. W ofercie firmy ColorWare pojawiła się właśnie limitowana edycja modelu iPhone 7 Plus, która swoim designem może zachwycić niejednego fana starych komputerów.

Za „Retro Edition” przyjdzie nam zapłacić 1899 dolarów amerykańskich, czyli około 7500 złotych. Kwota ta może wydawać się wygórowana porównując ze standardowym kosztem iPhone’a 256 GB. Należy jednak pamiętać, że tego typu egzemplarzy pojawi się na rynku naprawdę niewiele, a kilkanaście pierwszych będzie nawet posiadać numer potwierdzający ich autentyczność.

retro_iphone7plus_-850x478px1-850x478 Firma ColorWare przedstawia iPhone’a 7 Plus, który wygląda jak stary Macintosh

Prawie cztery tysiące więcej wydamy za szczegółowe malowanie przypominające pierwsze Macintoshe pochodzące z końca lat osiemdziesiątych XX wieku. Na stronie ColorWare możemy przeczytać, że obudowa wykonana jest z dbałością o najmniejsze szczegóły, a wielobarwne logo Apple i beżowe paski na krawędziach sprawiają, że taki iPhone jest prawdziwym dziełem sztuki. Klient otrzymuje roczną gwarancję na wady malowania.

Przypomnijmy, że iPhone 7 Plus wyposażony został w 5,5-calowy ekran pracujący w rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli, układ Apple A10 oraz 3 GB pamięci operacyjnej. Kupując standardową wersję oferowaną przez Apple użytkownik może wybrać pomiędzy wariantami 32, 128 i 256 GB. Ten smartfon zaprezentowany w trzecim kwartale ubiegłego roku oferuje aparat 12 Mpix z lampą doświetlającą LED oraz przednią kamerkę 7 Mpix. Producent chwali się, że model iPhone 7 Plus oferuje kurzo i wodoodporność potwierdzoną certyfikatem IP67.

Źródło: Appleinsider

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
100%
1 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top