Wiadomości

Firma Sprint wprowadza nowego Androida 8.0 dla Samsungów Galaxy S7

Firma Sprint jest kolejną amerykańską firmą telekomunikacyjną, która postanowiła zaktualizować swoje wersje smartfonów Galaxy S7 i S7 edge.

Android 8.0 Oreo będzie dostępny dla użytkowników Galaxy S7 i S7 edge, korzystających z usług telekomunikacyjnych firmy Sprint.

Na stronie supportu firmy Sprint nie ma jeszcze oficjalnego oświadczenia o możliwości takiej aktualizacji, ale już w tym momencie niektórzy klienci mogli zaktualizować swoje telefony do najnowszej wersji Androida. Dostępne są również pierwsze zdjęcia systemu operacyjnego na tych smartfonach. Prawdopodobnie w momencie publikacji tego tekstu aktualizacja dla Samsungów Galaxy S7 i S7 edge jest już oficjalnie dostępna do pobrania.

Jedynym dostawcą usług telekomunikacyjnych w Stanach Zjednoczonych, który nie udostępnił jeszcze możliwości aktualizacji swoich Samsungów Galaxy S7 i S7 edge do systemu Android 8.0 Oreo jest T-Mobile USA. Ale po zdecydowanym ruchu ze strony konkurencji taki stan rzeczy nie potrwa długo.

Źródło: Phone Arena

Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close