Wiadomości

Czy firma ZUK planuje reaktywację? Ostatnie doniesienia sugerują, że już niebawem na rynku zadebiutuje smartfon tego producenta

Marka ZUK należąca do Lenovo nie jest obecna w świecie smartfonów już od wielu lat. Właściciel zdecydował, że nie warto inwestować w sprzęt inny niż swój, dlatego zdecydował się skupić na urządzeniach Lenovo. Dzisiejsze doniesienia sugerują, że już niebawem swoją premierę może mieć pierwszy smartfon ZUK od 2012 roku.

Takie informacje przekazał na oficjalnym profilu Weibo przedstawiciel ZUK w Chinach. Post sugeruje, że urządzenie może zostać zaprezentowane w czerwcu, a dokładniej 14 czerwca. Smartfon ma posiadać ekran zajmujący aż 95% powierzchni przedniego panelu i będzie pozbawiony tak zwanego „notcha”, który jest niezwykle popularny w ostatnim czasie wśród producentów elektroniki. Niestety obecnie brak szczegółów na temat dokładnej specyfikacji technicznej oraz jego ceny i dostępności.
ZUK returns

Źródło: Gizmochina

Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close