TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Czy firma ZUK planuje reaktywację? Ostatnie doniesienia sugerują, że już niebawem na rynku zadebiutuje smartfon tego producenta

Marka ZUK należąca do Lenovo nie jest obecna w świecie smartfonów już od wielu lat. Właściciel zdecydował, że nie warto inwestować w sprzęt inny niż swój, dlatego zdecydował się skupić na urządzeniach Lenovo. Dzisiejsze doniesienia sugerują, że już niebawem swoją premierę może mieć pierwszy smartfon ZUK od 2012 roku.

Takie informacje przekazał na oficjalnym profilu Weibo przedstawiciel ZUK w Chinach. Post sugeruje, że urządzenie może zostać zaprezentowane w czerwcu, a dokładniej 14 czerwca. Smartfon ma posiadać ekran zajmujący aż 95% powierzchni przedniego panelu i będzie pozbawiony tak zwanego „notcha”, który jest niezwykle popularny w ostatnim czasie wśród producentów elektroniki. Niestety obecnie brak szczegółów na temat dokładnej specyfikacji technicznej oraz jego ceny i dostępności.
ZUK-returns Czy firma ZUK planuje reaktywację? Ostatnie doniesienia sugerują, że już niebawem na rynku zadebiutuje smartfon tego producenta

Źródło: Gizmochina

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top