Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Galaxy S9 już dostępny w Chinach. Za 300 dolarów

Haczyk? Oczywiście nie jest to oficjalny model – chodzi o podróbkę wykonaną w oparciu o rendery urządzenia. Trzeba jednak przyznać, że design jest bardzo trafiony. Nie można także narzekać na specyfikację, zwłaszcza w połączeniu z niską ceną.

Klon S9 został wykonany przez firmę Vkworld, która zdążyła już wsławić się wykonaniem kopii reedycji Nokii 3310 czy też Mi Mixa od Xiaomi. Oprócz ogólnego wzornictwa urządzenia zachowano proporcje ekranu 18:9, jego przekątną (5,99 cala) oraz praktycznie niewidoczne ramki. Rozdzielczość wyświetlanego obrazu to 2K. Znaczące różnice można zauważyć dopiero pod „maską” urządzenia – zastosowany został dużo słabszy procesor Helio X30 firmy MediaTek. Ilość pamięci nie odbiega natomiast od przewidywanych wartości oryginalnego modelu – znajdziemy tu 6 GB RAM-u i 128 GB miejsca na dane. Co ciekawe, jest też jeden parametr, który jest lepszy niż w prawdziwym S9: bateria, której pojemność w przypadku urządzenia Vkworld wynosi aż 5 000 mAh.

vkworlds9-1

Vkworld S9 zostanie wypuszczony na rynek wiosną przyszłego roku, a jego cena ma wynosić około 300 dolarów, czyli nieco ponad tysiąc złotych. To bardzo dobra oferta jak na przedstawione specyfikacje, jednak z oczywistych powodów nie spodziewamy się dostępności urządzenia poza Państwem Środka.

Źródło: Phonearena
Back to top button