TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Główny projektant opuszcza HTC

Główny projektant opuszcza HTC

Niecały rok po odejściu szefa projektantów – Scotta Croyle’a – kolejna osoba odpowiedzialna za wzornictwo przemysłowe opuszcza szeregi tajwańskiego producenta. Jonah Becker pracował w HTC od ponad sześciu lat.

W 2008 roku HTC przejęło studio One & Co, w którym pracowali Scott Croyle, Jonah Becker i Claude Zellweger. Ten ostatni pozostał w firmie i będzie nadal pracował nad urządzeniami pokroju opasek fitnesowych, gogli wirtualnej rzeczywistości i tym podobnych. Pozycję Beckera, który o swoim odejściu poinformował na Twitterze, zajmie Daniel Hundt, dotychczasowy dyrektor kreatywny HTC. Jego zadaniem będzie praca nad designem przyszłych smartfonów Tajwańczyków. W kuluarach mówi się, że wpływ na tę decyzję nie miała krytyka jaka spadła na HTC za wzornictwo modelu One M9, który praktycznie nie różni się od zeszłorocznego flagowca. Pewne jest to, że Jonah Becker sam ustąpił ze swojego stanowiska. Jest to kolejna w tym miesiącu zmiana wewnątrz HTC. Tydzień temu z funkcji dyrektora generalnego zrezygnował Peter Chou.

Źródło: The Verge

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
26.71%
39 głosy
24.66%
36 głosy
25.34%
37 głosy
23.29%
34 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top