Google Pixel 2 może pojawić się w październiku

google-pixel-2-1

Różnorodne źródła informacji wskazują, że Pixel 2 będzie godnym następcą swojego poprzednika. Oczekiwania użytkowników co do nowego smartfona Google’a można przejrzeć na forum Pixel User Community, gdzie firma z Mountain View zbiera opinie na temat wymaganych cech smartfona.

Plotki sugerują, że nowy Pixel zostanie wyposażony w Snapdragona 835 i stereofoniczne głośniki. Według informacji serwisu 9to5Google Pixel 2 może zostać pozbawiony gniazda mini jack. Trwają też rozmowy z innymi dostawcami procesorów, wśród nich wymieniany jest zarówno Intel, jak i MediaTek.

Kamera nowego smartfona Google’a nie będzie wyposażona w matrycę o wyższej rozdzielczości niż w poprzednim Pixelu, jednak oprogramowanie i wyposażenie aparatu ma zrekompensować brak zmian w tym zakresie. Według różnych źródeł to możliwość wykonywania zdjęć o dobrej jakości w niedoświetlonych miejscach ma być atutem Pixela 2. Prawdopodobnie w USA za nowy model Pixela trzeba będzie zapłacić ok. 2750 zł. Premiera smartfona Googla, która prawdopodobnie nastąpi w październiku, wydarzy nie niedługo po prezentacji nowych iPhone’ów.

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top