Wiadomości

Google Pixel 3 XL: wyciekły zdjęcia prototypu

W październiku tego roku Google zaprezentuje dwa kolejne urządzenia z serii Pixel – modele 3 oraz 3 XL. Do internetu trafiły zdjęcia przedstawiające prototyp większego z pary smartfonów.

Z przodu urządzenia widzimy duży ekran z bardzo wąskimi ramkami, u którego górnej krawędzi znalazło się wcięcie będące miejscem dla podwójnego aparatu przedniego. Mniejszy wariant będzie z kolei wyposażony w wyświetlacz o klasycznym kształcie. Podobnie jak w przypadku zeszłorocznych modeli, Pixel 3 XL posiadać będzie przednie głośniki stereo.

Tył urządzenia wygląda praktycznie identycznie jak w smartfonie Pixel 2 XL – w zasadzie jedyną różnicą jest umieszczenie czujnika pomiędzy obiektywem aparatu i fleszem LED, przez co flesz został przesunięty odrobinę w prawo. Google pozostaje przy pojedynczym aparacie na tylnym panelu.

Poznaliśmy także pierwsze informacje na temat podzespołów urządzenia. Na zdjęciach widać, że Pixel 3 XL posiada 4 gigabajty RAM-u i 128 GB pamięci wewnętrznej. W roli procesora najprawdopodobniej pojawi się Snapdragon 845.

Source: Slashleaks
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close