Google Pixel 3 XL: wyciekły zdjęcia prototypu

pixel3xl-glowny

W październiku tego roku Google zaprezentuje dwa kolejne urządzenia z serii Pixel – modele 3 oraz 3 XL. Do internetu trafiły zdjęcia przedstawiające prototyp większego z pary smartfonów.

Z przodu urządzenia widzimy duży ekran z bardzo wąskimi ramkami, u którego górnej krawędzi znalazło się wcięcie będące miejscem dla podwójnego aparatu przedniego. Mniejszy wariant będzie z kolei wyposażony w wyświetlacz o klasycznym kształcie. Podobnie jak w przypadku zeszłorocznych modeli, Pixel 3 XL posiadać będzie przednie głośniki stereo.

Tył urządzenia wygląda praktycznie identycznie jak w smartfonie Pixel 2 XL – w zasadzie jedyną różnicą jest umieszczenie czujnika pomiędzy obiektywem aparatu i fleszem LED, przez co flesz został przesunięty odrobinę w prawo. Google pozostaje przy pojedynczym aparacie na tylnym panelu.

Poznaliśmy także pierwsze informacje na temat podzespołów urządzenia. Na zdjęciach widać, że Pixel 3 XL posiada 4 gigabajty RAM-u i 128 GB pamięci wewnętrznej. W roli procesora najprawdopodobniej pojawi się Snapdragon 845.

Source: Slashleaks

Your opinion

What is your opinion on that?

I like
I have mixed feelings
I do not like
I have no opinion
0%
0 votes
0%
0 votes
0%
0 votes
0%
0 votes

Comments

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top