TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Google reguluje ceny minimalne w sklepie z aplikacjami

Google reguluje ceny minimalne w sklepie z aplikacjami

Po wprowadzonych niedawno podwyżkach maksymalnych cen aplikacji w Google Play, Google dostosował ceny minimalne dla każdego z 17 krajów objętych zmianami. Na liście znalazła się też Polska.

W ubiegłym miesiącu Google zmienił górny limit cen, jakie mogą żądać deweloperzy za swoje produkty w sklepie Play. Dla naszego kraju ustalono maksymalny poziom 1337 zł. Teraz firma z Mountain View przyjrzała się minimalnej stawce, która do tej pory wynosiła 99 centów za aplikację, co w przypadku Polski przekładało się na kwotę w wysokości 2.99 zł. Nowy cennik jest znacznie atrakcyjniejszy – twórcy mogą wycenić programy na 45 centów, czyli 1.79 zł. Nie znaczy to jednak, że od dziś nastąpi spora obniżka w Google Play Store. Głównym założeniem zmian jest zapewnienie deweloperom większej elastyczności cenowej i możliwość lepszego dopasowania oferty dla danego kraju.

Źródło: Android Developers

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
50%
1 głosy
50%
1 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top