Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Gorąca oferta Vectry dostępna w Warszawie

TIDAL na 3 lub 6 miesięcy. Eleven Sports lub HBO w cenie abonamentu.

Od dziś w sieci Vectra dostępne są promocyjne oferty, skierowane do mieszkańców aglomeracji warszawskiej. Dwie oferty samej telewizji , trzy internetu z telewizją. Do tego w cenie usługi znajdziemy program Eleven Sports lub HBO. Do telewizji dostaniemy TIDAL na 3 miesiące, do pakietu internetu z telewizją na 6 miesięcy.

Oferta telewizji

  • Telewizję pakiet Platynowy z dekoderem HD, 171 kanałów w tym 104 HD możemy kupić za 64,99 zł. Do tego serwis TIDAL na 3 miesiące za 0 zł.
  • Telewizję pakiet Platynowy z dekoderem VOD i PVR, 171 kanałów w tym 104 HD w cenie 89,99 zł. Serwis TIDAL na 3 miesiące za 0 zł.

Oferta internetu i telewizji

Ciekawie przedstawiają się oferty łączone z internetem o prędkości 300 Mb/s. Za kilka złotych więcej dostajemy internet oraz w zależności od pakietu który wybierzemy otrzymamy Eleven Sports lub HBO w cenie abonamentu.

Aktywacja każdej z usług kosztuje jednorazowo 59,99 zł. Umowę podpisujemy na 24 miesiące. Gorąca oferta czeka na chętnych. Usługę telewizji z internetem możecie zamówić klikając w odnośnik powyżej lub porównywarkę ofert Teleguru.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button