Gruszka: Internet mobilny skutecznie zastępuje rozwiązania stacjonarne

3795

Mobilny Internet przestał być tylko ciekawostką dla wybranych. Każdego dnia korzystają z niego miliony użytkowników, a wraz z ciągłym ulepszaniem, stał się realnym zagrożeniem dla sieci stacjonarnych.

 

cytat-play-marcin-gruszka Gruszka: Internet mobilny skutecznie zastępuje rozwiązania stacjonarne

Dzisiaj mobilny Internet ma olbrzymi zasięg, ten zasięg ciągle rośnie. Wszyscy operatorzy wprowadzają nowe technologie, dlatego staje się również jeszcze szybszy

  – powiedział w rozmowie z newsrm.tv Marcin Gruszka, rzecznik prasowy Play. Za jego pomocą możemy już nie tylko sprawdzać maila czy media społecznościowe, ale również oglądać filmy bez względu na aktualną lokalizację – w domu, restauracji czy autobusie. Sprawiło to, że mobilny Internet stał zagrożeniem dla sieci stacjonarnych, powoli je wypierając. 
cytat-play-marcin-gruszka Gruszka: Internet mobilny skutecznie zastępuje rozwiązania stacjonarne

Często jest jeszcze tak, że sieć stacjonarna jest szybsza i bardziej stabilna, jednak Internet mobilny daje nam dużo więcej możliwości, można zabrać go ze sobą, a ciągły rozwój sieci sprawia, że bardzo skutecznie zastępuje rozwiązania stacjonarne. To jest przyszłość

– dodaje Marcin Gruszka.Klienci coraz częściej wymagają prędkości, stabilności, bezawaryjności, które do tej pory oferowały im sieci stacjonarne. Operatorzy chcąc sprostać tym wymaganiom, dywersyfikują swoją ofertę, wprowadzając różne grupy urządzeń, zarówno tańsze i prostsze, jak i droższe, odpowiadające potrzebom bardziej zaawansowanych użytkowników.

Źródło: newsrm.tv

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
33.33%
1 głosy
66.67%
2 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top