TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

HTC One M10 nie zdąży na MWC 2016?

HTC One M10 nie zdąży na MWC 2016?

Tegoroczne targi elektroniki Mobile World Congress coraz bliżej, zatem z każdym dniem nasilają się doniesienia dotyczące nowych urządzeń. O dziwo, zdecydowanie najmniej spekulowało się do tej pory o następcy HTC One M9.

Z najnowszych informacji wynika, że HTC może nie ujawnić swojego nowego flagowca w trakcie lutowej imprezy w Barcelonie. One M10 ma za to doczekać się oficjalnej prezentacji na dedykowanej konferencji w marcu, a jego sprzedaż ruszyłaby miesiąc później. Podobno jest to wynikiem chęci wprowadzenia całkowicie nowego designu, który wymaga jeszcze dopracowania. Przewidywana specyfikacja HTC One M10 ma obejmować procesor Qualcomm Snapdragon 820, aparat główny z matrycą o rozdzielczości 23 Mpix, czytnik linii papilarnych, baterię 3000 mAh oraz system operacyjny Android w wersji 6.0 Marshmallow, przykryty nakładką HTC Sense 8. Konstrukcja ma spełniać normy certyfikatu IP68, co oznacza, że będzie wodoodporna i pyłoszczelna.

Źródło: GSMArena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
28.57%
2 głosy
42.86%
3 głosy
14.29%
1 głosy
14.28%
1 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top