HTC producentem trzech następnych generacji smartfonów Nexus?

W sieci pojawiły się doniesienia sugerujące, że HTC zawarło z Google porozumienie w sprawie produkcji urządzeń linii Nexus przez następne trzy lata.

Szczegóły rzekomej długoterminowej umowy pomiędzy obiema firmami nie zostały ujawnione. Przecieki wskazują, że dwa smartfony produkcji HTC o kodowych nazwach T50 oraz T55 trafią do sprzedaży jeszcze w tym roku i będą to propozycje klasy średniej i wysokiej z ekranami 5- i 5.5-cala. Nie wspomniano nic o tabletach, więc prawdopodobnie sam Google zajmie się ich wytwarzaniem lub zleci to zadanie innym producentom. Istnieje też możliwość, że gigant z Mountain View nie ma żadnych planów dotyczących wydawania tabletów – przynajmniej w najbliższej przyszłości. Więcej na temat nowych Nexusów powinniśmy dowiedzieć się w trakcie majowej konferencji Google I/O.

Źródło: Phonearena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
50%
1 głosy
0%
0 głosy
50%
1 głosy
0%
0 głosy

Autor: Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kulto...

Komentarze

[mc4wp_form id="56821"]
Top