HTC z tatuażem

HTC z tatuażem

W weekend 20 – 21 września 2014 roku każdy użytkownik telefonu HTC One oraz HTC One M8 będzie mógł nadać swojemu smartfonowi wyjątkowy charakter.

Chodzi o specjalną akcję polegającą na darmowym grawerowaniu smartfonów z serii One z metalowymi obudowami, z której będzie można skorzystać 20 i 21 września 2014 roku w Warszawie, w salonie firmy Orange przy Placu Konstytucji.

news-htc-grawerowanie-2 HTC z tatuażem

Aby uzyskać darmowy grawerunek na swoim smartfonie trzeba się z nim zgłosić do wspomnianego salonu, wybrać konkretny motyw z gotowych wzorów lub ustalić własny wspólnie z grawerem.

Trzeba pamiętać, że akcja obejmuje wyłącznie smartfony HTC One oraz One M8 kupione w Orange, a pierwszeństwo w kolejce będą mieli użytkownicy tego drugiego.

news-htc-grawerowanie-2 HTC z tatuażem

Organizując weekendową akcję w Warszawie HTC powraca do swojej dobrej tradycji nadawania produkowanym przez siebie smartfonom bardzo osobistego charakteru. Kilka lat temu firma prowadziła program, w ramach którego każdy użytkownik podczas zamawiania nowego telefonu mógł wybrać motyw jakim zostanie ozdobiona obudowa jego komórki.

Źródło: Orange

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
26.04%
182 głosy
22.6%
158 głosy
24.89%
174 głosy
26.47%
185 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top