Wiadomości

Huawei Honor 10: wyciekły rendery prasowe

Już niedługo odbędzie się premiera kolejnego flagowca należącej do Huawei marki Honor. Według pierwszych informacji model 10 miał być zaprezentowany 15 maja, jednak ostatnie doniesienia mówią, że może zostać przedstawiony już 19 kwietnia, czyli pojutrze. Do internetu trafiły rendery prasowe przedstawiające urządzenie w całej okazałości.

W kwestii wzornictwa Honor 10 wiele zapożycza od swojego niedawno wydanego „większego brata”, czyli Huawei P20. Te dwa smartfony są do siebie zbliżone kształtem ekranu (wraz z popularnym ostatnio „wcięciem” na górze) oraz rozmieszczeniem elementów na przednim i tylnym panelu. Podobne będą również podzespoły – Honor 10 będzie korzystać z procesora HiSilicon Kirin 970 produkcji Huawei, który może pochwalić się obecnością funkcji dedykowanych do sztucznej inteligencji, wspartego przez 4 lub 6 GB pamięci RAM. Ilość miejsca na dane użytkownika wyniesie 64 lub 128 GB. Pojemność baterii to 3 320 mAh, a w prawym górnym rogu tylnego panelu urządzenia znajdziemy podwójny aparat z obsługą AI.

Na razie nie wiemy nic o cenie ani dostępności Honora 10. Smartfon powinien kosztować mniej niż Huawei P20, który globalnie jest sprzedawany od 750 dolarów (2 530 zł), a w Polsce od 2 699 zł.

Source: Winfuture, 102783.html
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close