Wiadomości

Huawei Honor 10 zostanie zaprezentowany 15 maja

Należąca do Huawei marka Honor zaprezentuje za kilka tygodni swój najnowszy telefon. Premiera odbędzie się 15 maja w Londynie.

Hasło przewodnie premiery brzmi „Beauty in AI” – „Piękno w sztucznej inteligencji”. Oznacza to zatem, że mamy do czynienia z topowym urządzeniem. Prawdopodobnie będzie to Honor 10. Smartfon ma być wyposażony w ekran o przekątnej 5,7 cala i procesor Kirin 970 produkcji Huawei – to na razie wszystko, co o nim wiemy. Niewykluczone, że Honor 10 będzie po prostu mniejszą wersją modelu Honor View 10, który korzysta z takiego samego procesora i jest dodatkowo wyposażony w 6 GB RAM-u i podwójny aparat 16+20 MP.

Source: Gsmarena
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close