Huawei P11 będzie mieć aparat 40 MP

huawei-p10-render

Od momentu podpisania umowy z przedsiębiorstwem fotograficznym Leica podczas produkcji modelu P9 Huawei przywiązuje wielką wagę do jakości aparatów w swoich smartfonach. Nie inaczej będzie w przypadku następnego członka serii P – zaplanowany na pierwszy kwartał 2018 roku P11 ma korzystać z prawdziwie imponującego układu aparatu.

40 megapikseli, 5-krotny zoom

Huawei P11 będzie korzystać z wyposażonego w trzy soczewki aparatu o rozdzielczości 40 megapikseli, w którym możliwy będzie 5-krotny zoom hybrydowy. Godny podziwu będzie także przedni aparat do selfie, którego obiektyw pracować będzie w rozdzielczości 24 MP. Oczywiście sprzęt to nie wszystko – Huawei zadba także o kolejne poprawki oprogramowania fotograficznego swoich smartfonów. Przygotowany zostanie tryb nocny, który – według zapewnień producenta – dzięki nowym sensorom będzie gromadzić 2 razy więcej światła, co ma pozwolić na wyraźniejsze zdjęcia wykonane po zmroku.

huawei-p11-40mp-850x335 Huawei P11 będzie mieć aparat 40 MP

Nawet procesor P11 będzie dostosowany do mobilnej fotografii – układ Kirin 970 posiada dedykowaną jednostkę przeznaczoną do przetwarzania obrazu z wykorzystaniem funkcjonalności sztucznej inteligencji. Możliwe będzie na przykład rozpoznanie scenerii zdjęcia czy automatyczne kadrowanie. Oprogramowanie aparatu Huawei będzie porównywać wykonane fotografie z istniejącą bazą zdjęć i automatycznie stosować odpowiednie zmiany.

Source: Phonearena

Your opinion

What is your opinion on that?

I like
I have mixed feelings
I do not like
I have no opinion
100%
2 votes
0%
0 votes
0%
0 votes
0%
0 votes

Comments

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top