Huawei P11 (P20) otrzyma aż trzy optyki aparatu!

Do premiery nowego flagowca Huawei’a pozostało jeszcze tylko kilka tygodni. Producent swoją konferencję zaplanował na 27 marca, więc w ciągu nadchodzących dni możemy spodziewać się kolejnej garści przecieków. Teraz do sieci przedostało się zdjęcie na którym widzimy, że Huawei P11 (P20) ma posiadać aż trzy aparaty!

Fotografia pojawiła się na chińskiej stronie Weibo na której w ostatnim czasie publikowanych jest coraz więcej renderów i zdjęć nadchodzących smartfonów. Optyki będą tworzone we współpracy z renomowaną firmą Leica, która pomaga Huawei’owi już od kilku lat. Możemy więc spodziewać się wysokiej jakości zdjęć.

p11-p20-850x413 Huawei P11 (P20) otrzyma aż trzy optyki aparatu!

Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że Huawei P11 (P20) otrzyma najnowszy układ HiSilicon Kirin 970 z grafiką Mali G72 oraz aż 6 GB pamięci operacyjnej typu LPDDR4. Użytkownik na pliki otrzyma 64 GB lub 128 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia, a z z modułów łączności znajdziemy tutaj WiFi 802.11ac, NFC, LTE, GPS z A-GPS i GLONASS, LTE kategorii 18 oraz Bluetooth 5.0. Nie jest jeszcze znana cena najnowszego flagowca Huawei’a. Zagadką pozostają również informacje dotyczące dostępności tego smartfona.

*na zdjęciu głównym Huawei P10

Źródło: Techradar

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
100%
1 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top