TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Huawei P9 może otrzymać rekordową ilość RAM

Huawei P9 może otrzymać rekordową ilość RAM

Od premiery następcy flagowego Huawei P8 dzieli nas już bardzo niewiele, a do sieci napływają kolejne ciekawe informacje, wskazujące, że szykuje się mały przełom.

Najnowsze doniesienia z Chin wskazują, że pod względem specyfikacji Huawei P9 zaoferuje aż 6 GB RAM, dzięki czemu będzie on pierwszym smartfonem na rynku z tak dużą ilością pamięci operacyjnej. W zeszłym roku podobna sytuacja miała miejsce w przypadku ZenFone’a 2, którego Asus wyposażył w 4 GB RAM, zanim jakikolwiek inny producent wpadł na ten pomysł. Tegoroczny flagowiec Huawei ma również otrzymać trzy aparaty, z czego dwa ulokowane na tylnym panelu. Reszta spekulowanej konfiguracji uwzględnia 5.2-calowy wyświetlacz, procesor Kirin 950 oraz czytnik linii papilarnych. Wcześniejsze informacje sugerowały, że smartfon pojawi się w marcu tego roku. Obecnie wiele wskazuje na jeszcze szybszy debiut, już na targach CES 2016, konkretniej 5 stycznia na specjalnej konferencji organizowanej przez Huawei. news-huawei-ces2016-1 Huawei P9 może otrzymać rekordową ilość RAM

Źródło: GSMArena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
27.27%
3 głosy
0%
0 głosy
45.45%
5 głosy
27.28%
3 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top