Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Huawei Polska mianuje nowego dyrektora zarządzającego

Huawei poinformował o zmianie na stanowisku dyrektora zarządzającego polskiego oddziału firmy. Od grudnia bieżącego roku funkcję tą przejmie Xueming Xu, do którego zadań należeć będzie zarządzanie wszytkimi grupami biznesowymi – Carrier, Enterprise i Consumer.

Xueming Xu posiada ponad 16-letnie doświadczenie w dziedzinie technologii informacyjno-komunikacyjnej. Z firmą Huawei jest związany od 2000 roku. Do zespoły dołączył jako menadżer ds. produktu dla sieci mobilnych. W 2008 roku przejął obowiązki dyrektora departamentu dla sieci szkieletowych, gdzie odpowiadał za sprzedaż globalną. W 2012 roku objął stanowisko wiceprezesa sprzedaży w oddziale w Rosji, gdzie powierzono mu sektor telekomunikacyjnych.

Nowy dyrektor zarządzający Huawei Polska będzie odpowiedzialny za zarządzanie wszystkimi trzema grupami biznesowymi firmy – Carrier, Enterprise oraz Consumer. Jego celem jest kontynuowanie strategii firmy, zakładającej rozwój standardów rozwiązań w chmurze oraz umacnianie pozycji lidera wśród dostawców rozwiązań sieciowych poprzez dalsze inwestycje w rozbudowę sieci szerokopasmowych, jak również zwiększenie udziałów marki na rynku smartfonów.

 

Źródło: Huawei

Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close