Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Ikea udostępnia klawiaturę dla smartfonów z systemami Android i iOS

Myśląc Ikea, pierwsze co przychodzi do głowy, to „meble”. To skojarzenie, jakkolwiek słuszne, nie jest już jedynym. Firma zaprezentowała właśnie klawiaturę dla dwóch najpopularniejszych platform mobilnych, z ciekawie prezentującymi się emotikonami.

Ikea dumnie twierdzi, że aplikacja służy przede wszystkim poprawie relacji z innymi ludźmi. Szwedzka firma zaobserwowała, że mężczyźni oraz kobiety „mają zawsze trudności w porozumiewaniu się”. IKEA Emoticons jest zatem narzędziem, które ma umożliwić lepszą komunikację międzyludzką i wnieść nieco „miłości i zrozumienia do naszych domów”. Jak można się było spodziewać, większość emotek związanych jest z tematyką domu, nie braknie więc zwierząt, jedzenia i oczywiście wszelkiego rodzaju szafek, łóżek i reszty mebli.

Z okazji promocji aplikacji Ikea zaprezentowała również zabawną reklamę, która w interesujący sposób i przy akompaniamencie wesołej muzyczki wyjaśnia, dlaczego warto zainteresować się ich klawiaturą. Aplikacja nie jest szczególnie intuicyjna, ale warto dać jej szansę. Na pewno nie przyprawi o palpitacje serca, jak niektóre meble, które wpierw należy złożyć. IKEA Emoticons dostępna jest za darmo w Google Play i iTunes.

Źródło: Ikea

0 0 vote
Article Rating
Tagi

Powiązane Artykuły

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
Close